Tapeta na provázku z medové trávy

Získejte texturou vzhled s touto umělou trávou tkát tapety. Díky světle zvýšeným inkoustovým detailům a barvě medové pšenice kopíruje tato tapeta přirozený vzhled tkaní koše. Provaz je nepasterovaná, netkaná tapeta. Tapeta na víno Honey Grass Weave.

Podrobnosti o produktu
Detaily produktu

Love Natural Unique, Love Lanca!


Detaily produktu

● Vzor: Řada tapet s papírovými vazbami

● Obsahuje přírodní materiál

● Stylová tkaná vzorovaná tapeta

● Velikost role: 0,914 * 5,5 M (± 5%)

● Vysoce kvalitní tapety pro tkaní papíru

● Snadné použití

● Tapeta na motouzy s motýlkem z motouzu

纸编用图CHP-600S

Získejte texturou vzhled s touto umělou trávou tkát tapety. Díky světle zvýšeným inkoustovým detailům a barvě medové pšenice kopíruje tato tapeta přirozený vzhled tkaní koše. Motouz je nepasterovaná netkaná tapeta. Tapeta na provázku z medové trávy.

Vaše prohlížení je jedním z hot-prodej Twine Honey tráva Tapeta ..pls zkontrolovat více vzorů na našich webových stránkách, najít úžasné produkty v Lanca!


Čištění komerčních tapet


1. Udržování životnosti smluvních tapet je snadné, pokud pracovníci údržby tyto body pamatují.

2. Při čištění podlahových krytin vždy dodržujte pokyny výrobce.

3. Skvrny by měly být odstraněny co nejdříve, aby se vyloučila jakákoli reakce mezi skvrnou a obkladem stěny a aby se zabránilo trvalé změně zbarvení.

4. Běžné nečistoty lze odstranit jemným mýdlem a teplou vodou. Důkladně opláchněte čistou vodou; osušte suchou utěrkou bez chloupků.

5. Pro obtížné skvrny, které jsou hluboké na povrchu, se doporučuje použít silnější prací prostředek. Před pokusem o celou zeď vyzkoušejte nejprve nenápadné místo. Po aplikaci mycího prostředku vždy opláchněte.

6. Vyhněte se abrazivnímu tření skvrn.

7. Nepoužívejte ocelovou vlnu, práškové čisticí prostředky ani aktivní přípravky typu rozpouštědel, jako je odstraňovač laků na nehty, odstraňovače dehtu a bugů atd., Protože by mohly poškodit obložení stěn.

8. Textilní tapety jsou dekorativní a vyžadují čištění. Příležitostné vysávání odstraní většinu nečistot a vláken a zachová čerstvý vzhled a vzhled produktu.


Dotaz