Tapety design s texturou skleněné korálky

Tato krásně texturovaná tapeta je vytištěna na luxusním perleťovém pozadí a překryta nádhernými skleněnými perličkami zadrženými v moderní a náhodné textury, čímž vytváří čistě bohatý a luxusní povrch. Tato krásná tapeta, která je k dispozici v mnoha barevných provedeních, by vytvořila krásný nástěnný design, nebo by ji bylo možné použít v celé místnosti jako samostatný vzor. Tapety design s texturou skleněné korálky.

Podrobnosti o produktu
Detaily produktu

Love Natural Unique, Love Lanca!


Detaily produktu

● Vzor: Další série tapet s texturou

● Vyznačuje se vysokým leskem

● Ideální pro vložení obývacího pokoje

● Velikost role: 0,914 * 5,5 M (± 5%)

● Vysoce kvalitní netkaná tapeta

● Snadné použití

● Texturované skleněné korálky Tapeta Design

玻璃珠 用图701s701702

Tato krásně texturovaná tapeta je vytištěna na luxusním perleťovém pozadí a překryta nádhernými skleněnými perličkami zadrženými v moderní a náhodné textury, čímž vytváří čistě bohatý a luxusní povrch. Tato krásná tapeta, která je k dispozici v mnoha barevných provedeních, by vytvořila krásný nástěnný design, nebo by ji bylo možné použít v celé místnosti jako samostatný vzor. Tapety design s texturou skleněné korálky.

Vaše prohlížení je jedním z hot-prodej Texturované skleněné korálky Tapeta Design .pls zkontrolovat více vzorů na našich webových stránkách, najít úžasné produkty v Lanca!

Tapetování přes starou výzdobu zdi - lze to udělat?

Kdo nemá rád změnu krajiny? Ale kdokoli se někdy pokusil dosáhnout tohoto cíle vymalovat, bude vědět, kolik času, úsilí a stresu odstranění staré tapety může zahrnovat. Potřebujete trpělivost svatého, aby se po maličkém kousku oškrábal a zdi se zdají být nekonečné prostory. Často existuje více než jedna vrstva tapet, se kterými se lze vypořádat, některé z nich mohou být natřeny opakovaně.

Není divu, že si mnozí lidé kladou následující otázku: Mohu tapetu přes existující vrstvy? Bohužel, i když je to v některých případech možné, většina odborníků tento přístup odrazuje.

Tato příručka vysvětlí, proč by staré tapety měly být nejprve odstraněny před vložením nové a jak tento proces co nejjednodušší provést. Papír pro tzv. Podšívku (makulaturu) je navržen tak, aby se na něj dalo nalepit. Diskutujeme o čem to všechno je a proč byly papírové tapety nebo noviny často používány jako podšívkový papír. Budeme se také dívat do budoucnosti a zvážit, jak lze tapetu bez problémů odstranit, až přijde čas znovu vymalovat.

Proč generace před námi často nalepily jednu tapetu na druhou

„V minulosti bylo všechno jinak“, jak se říká - a jedním příkladem je, že výběr tapet byl ve srovnání s dneškem mnohem omezenější. Hladký papírový nástěnný dekor bez vzorů byl oblíbený v domácnostech střední třídy z 50. let. V 60. a 70. letech se strukturované, reliéfní a vinylové tapety dostaly do módních domů. Není žádným překvapením, že tyto typy tapet najdeme převážně ve starých budovách a často ve více než jedné vrstvě.

V důsledku technického pokroku se stavební normy a požadavky výrazně změnily. Dnes jsou stěny v nových budovách obecně bezchybné, s hladkým vykreslením nebo za sucha.

V minulosti byla většina obytných budov postavena zděná cihla jako pevné konstrukce, obvykle samotný stavitel-vlastník, aby ušetřil peníze. To nebyl vždy recept na 100% úspěch. Stavební materiály pro omítání navíc nebyly tak blízko, jak jsou dnes. Aby se vyrovnala jakákoli nerovnost nebo změna zabarvení omítky, mnoho lidí se rozhodlo používat noviny jako „podšívkový papír“, aby vytvořilo nejlepší možnou plochu pro dekorativní tapetu.

Později byl tento proces nahrazen tapetami s další vrstvou papíru. Tyto typy tapet lze odstranit v suchém stavu, protože dekorativní vrstva se oddělí od spodní a zanechává za sebou jen vrstvu papíru. Teoreticky to pak může fungovat jako podšívka pro další tapetu, pokud není poškozená a nikde neodlupuje ze zdi. Obecně se však obvykle doporučuje tuto vrstvu také odstranit, pokud nic jiného než z hygienických důvodů.


Vypněte starou tapetu - má pro to několik dobrých důvodů!

Aby se dosáhlo co nejlepších výsledků a hladkého, rovnoměrného vzhledu, je třeba dodržovat následující pravidlo: Povrch stěny musí být suchý, čistý, barevný, hladký, rovnoměrný, stabilní, savý a přilnavý. Stará tapeta neposkytuje ideální podmínky z různých důvodů:


Lanca Wallcovering Co., Ltd je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů tapet s designem skleněných korálků pro korálky, vítejte na velkoobchodě, nakupujte levně a importujte texturované skleněné perličky z našeho profesionálního závodu.
Dotaz