Retro listová modrá netkaná tapeta

Tato tapeta je skvělý způsob, jak přidat tuto postavu na své zdi v této sezoně. Tato poutavá tapeta je součástí výstižně pojmenované kolekce domácích tapet a představuje moderní interpretaci retro inspirovaného designu. Tato vynikající tapeta pro tisk listů je oživena v módní šedé a oranžové barvě pro skvělý vzhled. Retro listová modrá netkaná tapeta.

Podrobnosti o produktu

Detaily produktu

Love Natural Unique, Love Lanca!

Detaily produktu

· Vzor: Moderní tapety série

· Klasická květinová tématická tapeta v moderní barvě

· Obsahuje přírodní prvky

· Velikost role: 0,53 * 10 m (± 5%)

· Vysoce kvalitní netkaná tapeta

· Snadné použití

· Retro listová modrá netkaná tapeta

LCWX249-7860xS

LCWX249-8601s

Tato tapeta je skvělý způsob, jak přidat tuto postavu na své zdi v této sezoně. Tato poutavá tapeta je součástí výstižně pojmenované kolekce domácích tapet a představuje moderní interpretaci retro inspirovaného designu. Tato vynikající tapeta pro tisk listů je oživena v módní šedé a oranžové barvě pro skvělý vzhled. Retro listová modrá netkaná tapeta.

Vaše prohlížení je jedním z hot-výprodej Retro Leaf Blue Nonwoven Wallpaper.pls zkontrolovat více vzorů na našich webových stránkách, najít úžasné produkty v Lanca!

Asistent tapety

1. prášek z kaučukového papíru: dále jen prášek na tapety. Tapetový prášek je speciální lepidlo na lepicí papír na zeď. A voda se vmíchá do lepidla a pak přidejte správné množství lepidla je viskóznější. (Dobrá stabilita, nebude po rozpuštění hydratovat)

2. Lepidlo: Speciální lepidlo pro speciální odolné tapety a stěny, které zvyšují přilnavost a ořezávání pryžového prášku na tapety

Existují dva druhy bílého lepidla (bez mrazuvzdornosti) a průhledného lepidla (vhodné na sever, dobrá nemrznoucí směs). Vyberte si prosím podle svého města a osobních preferencí.

3. základní vrstva: voda jako nosič, zdravá a šetrná k životnímu prostředí, může být po použití rychle vysušena, může účinně vytvářet hustý ochranný film na povrchu stěny, se stabilním povrchem stěny, vodotěsný, antialkalický účinek, napomáhá konstrukce tapety a ochrana.

Včetně standardní a propustné základní fólie, charakteristický popis

Před vložením tapety se na povrch stěny nanese vrstva základního filmu tapety, která může na povrchu stěny tvořit hustou ochrannou vrstvu, která může účinně blokovat poškození vody a alkalických látek na tapetě a zabránit tapety žloutnutí a vylepšení tapety a Stěna je lepena, aby se prodloužila životnost tapety.

4, lepidlo: (lepidlo na tapety) je vhodné pro vkládání různých tapet, obkladů a těžších tapet. Používá se k připevnění speciálních kovových tapet, což je výhodnější a opravuje různé okraje tapet. Surovinou je lepkavá rýže.

5. silné silné lepidlo na lepidlo: používá se k vložení všech druhů tlustých tkanin na zeď, tapet, zvláště vhodných pro vkládání textilních kompozitních stěnových tkanin, skleněných vláken, textilních materiálů na zeď, křemenných vláken. Používá se německá patentovatelná technologie. Díky vlastnosti skleněného temperovaného těla bude lepší pro tapety nebo obklady stěn se špatnou propustností vzduchu a nebude snadné formovat. Vhodnější mohou být tapety, které se obtížně lepí, například křížové látky nebo obklady stěn. Viskozita je mnohem silnější než lepkavá rýžová želatina.

6.detergent: odmaštění, dekontaminace, čištění, prášek, lepidlo atd.

7. pastovitá pasta: (opravný krém) k odstranění výskytu smršťovacích trhlin. Díra, která vyplňuje nerovný povrch a nepravidelnosti

8. Lepidlo na švy: Je šetrné k životnímu prostředí, netoxické, bez chuti, rychle schne, silné lepidlo, snadno použitelné atd. Tento produkt je po vysušení zcela transparentní a neovlivní vzhled tapety. Tento produkt je vhodný pro různé tapety, obklady stěn atd. Pro kovové, chlupaté, těžké rostliny atd.


Lanca Wallcovering Co., Ltd je jedním z nejlepších čínských výrobců a dodavatelů retro listových modrých netkaných tapet, vítejte na velkoobchodě, nakupujte levně a importujte retro listové modré netkané tapety z naší profesionální továrny.

Dotaz