Staré vinobraní dřevěné PVC tapety

Přidání dřevěné stěny do domu nebylo nikdy snazší. Tato tapeta z PVC se snadno používá a nepoškodí vaše stěny. Zoufalý vzor dřeva dává vzhled regenerovaných materiálů, zatímco chladně laděná paleta barev dodává moderní nádech. Staré vinobraní dřevěné PVC tapety.

Podrobnosti o produktu


Detaily produktu

Love Natural Unique, Love Lanca!

Detaily produktu:

● Vzor: Moderní série PVC Tapet

● Obsahuje stylové tapety na téma trend

● Krásná dřevěná tapeta

● Velikost role: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Vysoce kvalitní PVC tapety

● Snadné použití

● Staré vinobraní dřevěné PVC tapety


Tato jednoduchá obyčejná tapeta obsahuje jemnou texturu v monotónních barvách pro zajímavou alternativu k malování. Použijte na strop nebo na chodbě jako doplňkový prvek. Staré vinobraní dřevěné PVC tapety

Vaše prohlížení je jednou ze starých historických dřevěných PVC tapet, pls zkontrolujte více vzorů na našich webových stránkách, najdete úžasné produkty v Lanca!

nové oblečení tapety zlepší vaši zeď

Tapeta je jako šaty na zdi domu, takže celá rodina je plná živých výrazů. Běžná tapeta s malým vzorem může poskytnout pozadí, které není přehnané ani příliš nudné, a váš oblíbený nábytek před tímto pozadím plně odhalí své vlastnosti.

● Ručně malovaná tapeta ve stylu byla vždy protagonistou těchto dvou let. Tématem jsou obecně krásné květiny, které ukazují pocit blízkosti přírody. V letošním roce bude ručně malované tapety sublimovat přírodní téma, a tam budou malé scény, jako jsou lesy a rybníky. Obrázek má určitý příběh. Zobrazuje ranní ptáky zpívající na stromech na jaře ráno; žába hrající v rybníku nebo šelmy zamořující se v džungli v podzimní odpoledne atd.

● Konstrukce a modernost matných tapet jsou velmi silné. Je snadné se obléknout do místnosti a je to cool a drahé. Je vhodný jak pro místní použití, tak pro velkoplošné dlažby. Některé tapety v této sérii jsou však tmavší a absorbují světlo v místnosti, takže by se místnost se špatným osvětlením neměla používat příliš.

● Tapety se zlatem nebo zlatem byly zpočátku velmi populární a nyní se zdá, že jsou poněkud zastaralé. Ačkoli aristokratická atmosféra je stále populárním tématem, tvář se více omezila. To se odráží ve vytváření atmosféry, hlavně se spoléhat na kontrast pozadí a místního luxusu, zejména na aplikaci některých jedinečných materiálů, jako jsou malé skleněné korálky a lesklé ozdoby, které mohou být poutavé, již ne nahé kovové barvy Dominujte světu.Lanca Wallcovering Co., Ltd je jedním z nejlepších čínských starých výrobců dřevěných PVC tapet a dodavatelů, vítejte na velkoobchodě, nakupujte levně a importujte staré vinobraní dřevěné PVC tapety z naší profesionální továrny.
Dotaz