Domů > Zprávy > Obsah

Jak si vybrat tapetu Livingroom

Aug 10, 2017

Jak si vybrat tapetu Livingroom


Jakýkoliv interiér dekorace je neúplný bez krásné zdi a lidé tráví spoustu času a peněz na zdobení stěn s barevnými barvami nebo přitažlivé tapety. správné nástěnné dekorace je velmi důležité, protože může zcela změnit vzhled a dojem z místnosti. Tupý pokoj může být okamžitě veselý se zářivými barevnými barvami nebo tapetami. Obrovský pokoj může být poskytnut teplý a útulný vzhled pomocí tmavých barevných tapet s krásnými vzory. Podobně můžete malovat světle bledou nebo zelenou barvu, aby se místnost cítila vzdušnější a škeble. Existují výhody a nevýhody použití nátěrových hmot nebo tapet; existují některé zásadní faktory, které je třeba mít na paměti před zahájením, jako jsou náklady, využití prostoru nebo univerzálnost volného prostoru, snadnost použití a téma interiérové dekorace.


Barevný svět zdí vám dává obrovskou příležitost, jak oživit svou fantazii a estetiku. Neexistuje žádný nedostatek nápadů, jak jinak můžete malovat své stěny, podobně jsou k dispozici tapety v rozsáhlé sbírce od jednoduchých květinových až po 3D vzory. Bez ohledu na médium, které chcete pokrýt svými stěnami, musí místnost doplňovat.


Zde je několik důležitých bodů, které musíte vzít v úvahu před použitím barev nebo tapet:

Rozpočet

Lidé se vždy ptají, co je cenově nejúčinnějším řešením, jak ozdobit zeď, nátěr nebo tapetu. Hodně faktorů ovlivňuje celkové náklady, jako jaký typ tapetového papíru nebo barvy budete aplikovat a kdo bude dělat práci. Tam jsou levné barvy k dispozici v širokých barvách a pokud budete dělat malování sami, bude to velmi efektivní z hlediska nákladů; nástěnné papíry jsou však dostupné v široké škále od fólie, vinylu až po tkaninu.


Máte-li omezený rozpočet a chcete, aby vaše stěny vypadaly báječně, můžete použít barvu, můžete barevně každou zeď s jinou barvou, což výrazně změní vzhled místnosti.


Čas přípravy na tapetu vs Malování

Je velmi důležité zvážit dobu potřebnou k instalaci nástěnného papíru nebo malby. Pokud musíte začít z holých stěn, pak je třeba zvážit čas spotřebovaný při přípravě stěn pro nátěr nebo tapetu.


Odstranění starého tapetového papíru je únavná práce, musíte se poradit s obchodem s hardwarem, abyste získali co nejlepší nástroje a chemikálie, abyste mohli rychle pracovat a bez problémů. Při odstraňování stěnového papíru dbejte zvýšené opatrnosti, protože by mohlo dojít k poškození povrchu stěny.


Pokud jsou vaše stěny poškozené, je vhodné nejprve použít Spackle a nechat je asi 20-24 hodin. další důležitou věcí je použití základní barvy před nátěrem budete používat tmavé barvy barvy Celková barva vyžaduje méně času přípravy než instalace tapety.


Trvanlivost

K dispozici jsou obrovské možnosti pro tapety i barvy. Nástěnné papíry přicházejí v papírovém, vinylovém nebo textilním typu, zatímco barvy jsou dostupné v různých lescích a lescích. Nakonec vám váš vkus a životní styl pomůže najít nejlepší obal pro vaši zeď.


Tam jsou oblasti nebo stěny, které jsou méně důležité, a které mohou být pokryty levnou barvou se středním leskem, kde stěny, které přímo přicházejí do pozornosti, by měly být natřeny s vysokým leskem na pololesklé barvy. Tam je nějaká strana efektivní barvy takový jak to může štěpit a moci dostat skvrny, tak překreslování a lakování je vyžadováno čas od času.


Tapety jsou odolné a zcela mění význam zdi. To může držet opotřebení, ale vlhkost náchylné oblasti, jako je kuchyň a koupelna může způsobit poškození, jako je odlupování nebo praskání.


Tapety jsou vhodnější pro vysoce používané prostory, jako je ložnice, obývací pokoj, jídelní kout nebo dětský pokoj, zatímco barva je výhodnější a praktičtější v kuchyni a koupelnách, protože jsou velmi vlhké. Tapeta je jedinečná v tisku a texturách, zatímco barva přináší jemnost.


K dispozici jsou omyvatelné barvy, které však snižují lesk a lesk při každém mytí. V delším časovém horizontu ztrácí svěžím kouzlo. Tapeta může vypadat stejně dlouho než barva, takže investování trochu více do ní dává smysl. Barvy jsou levnější, takže je můžete kdykoliv změnit.


Kombinace

Můžete si přinést charisma ve vašich stěnách pomocí přizpůsobitelných malířských materiálů. Můžete použít tapetový nátěr. Dodává se v rolích i lepicích čtvercích. Po instalaci tapety můžete buď malovat nebo nechat takhle. Můžete se těšit na živost barev i na všestrannost tapet.


Barva je nejen levná, ale také snadno aplikovatelná. To vyžaduje minimální péči a lze snadno udržet, takže i když máte omezený rozpočet, můžete malovat své stěny s barvami svého snu. Nástěnné papíry jsou určitě trochu drahé, ale stojí za to nainstalovat pro dlouhodobý účel, protože stále vypadají krásně let. Tapety nevyžadují velkou péči, ale musíte být opatrní na vlhkost a možné opotřebení.