Nový luxusní vzor PVC tapety pro domov

Díky nekonvenčním návrhům, které určitě přidají do jakéhokoli prostoru pocit kreativity, jsou tyto návrhy ideální pro vytvoření originálního a zajímavého estetického interiéru, od klasických geometrických stylů až po současné 4bitové návrhy. Pro opravdu bohemian-inspirovaný domov, který zdůrazňuje jedinečnost, nezapomeňte prozkoumat tuto sbírku! Nový luxusní vzor PVC tapety pro domov.

Podrobnosti o produktu
Detaily produktu

Love Natural Unique, Love Lanca!

Detaily produktu

● Vzor: Moderní série PVC Tapet

● Obsahuje stylové tapety na téma trend

● Krásná luxusní tapeta

● Velikost role: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Vysoce kvalitní PVC tapety

● Snadné použití

● Nový luxusní vzor PVC tapety pro domov

970403_

Díky nekonvenčním návrhům, které určitě přidají do jakéhokoli prostoru pocit kreativity, jsou tyto návrhy ideální pro vytvoření originálního a zajímavého estetického interiéru, od klasických geometrických stylů až po současné 4bitové návrhy. Pro opravdu bohemian-inspirovaný domov, který zdůrazňuje jedinečnost, nezapomeňte prozkoumat tuto sbírku! Nový luxusní vzor PVC tapety pro domov.

Vaše prohlížení je jednou z nových luxusních vzorů PVC tapety pro domov, pls zkontrolovat více vzorů na našich webových stránkách, najít úžasné produkty v Lanca!

Úvod do představení PVC tapety

PVC tapety jsou běžným produktem na současném trhu s tapetami, což představuje více než 60% celkového prodeje tapet. "Osoba odpovědná za tapetu Guangzhou Heshi, Ma uvedl v rozhovoru. Tapeta PV C je známá také jako laminovaná tapeta na bázi papíru, která je založena na papíru a na povrchu papíru je potažena polyvinylchloridovou pryskyřicí, aby vytvořila vrstvu Barva a vzor PVC fólie: „Největší výhodou této tapety je, že je velmi odolná proti drhnutí a může být kartáčována zubním kartáčkem. „Protože na papírové podložce je vrstva pryskyřice, plasticita tvaru je také velmi silná a návrhář jej snadno použije k vytvoření vzoru se silným trojrozměrným efektem a zvýšení účinku tapety. V závislosti na papírové základně a povrchové pryskyřičné fólii se obvykle také dělí na běžné tapety PV C, pěnové tapety a funkční tapety.

Papírové tapety na bázi papíru používají hlavně na svém povrchu polyvinylchloridovou pryskyřici, zejména v následujících třech typech:

A. Obyčejný typ ------ 80 g / m2 papíru se používá jako papírová základna a povrch je potažen 100 g / m2 PVC pryskyřice. Metoda dekorace povrchu je obvykle kombinací tisku, reliéfu nebo tisku a reliéfu.

B. Pěnivý typ - Papír je potažen papírem 100 g / m2 a povrch je potažen 300-400 g / m2 PVC pryskyřice. Podle velikosti expanzního poměru existují rozdíly mezi nízkým a vysokým pěněním. Mezi nimi je povrch vysoce pěnové tapety elastický a má určitý účinek absorpce zvuku.

C, funkční typ ------ tam, kde je vodotěsná tapeta vyrobena ze skleněných vláken jako podklad, který lze použít k ozdobení zdi koupelny a koupelny; papír brány firewall je vyroben ze 100-200 g / m2 azbestového papíru a povrchový materiál PVC je smíchán s retardérem hoření.

PVC tapeta má určitou vodotěsnost a je vhodná pro konstrukci. Po kontaminaci povrchu otřete čistou houbou nebo ručníkem.

(1). Tapeta potažená PVC (na bázi čistého papíru, netkané textilie nebo tkané textilie). Jako substrát se používá čistý papír, netkaná textilie, tkaná textilie atd. Pryskyřičná pasta z PVC se nastříká na povrch substrátu a poté se vytiskne, vytlačí atd. Zpracuje se. Tento typ tapety může po napěnění vyvolat silný trojrozměrný efekt a může být vyroben do různých realistických texturních efektů, jako je imitace dřeva, imitace brokátu, imitace dlaždic atd., Se silnou texturou a lepší ventilací. Sexuální, schopný odolávat erozi mastnoty a vlhkosti, lze použít v kuchyních a koupelnách, vhodný pro téměř všechny domácnosti.

(2). PVC gumová povrchová tapeta (na bázi čistého papíru nebo tkaniny) Tento typ tapety je pokryt vrstvou polyvinylchloridové fólie na spodní vrstvě čistého papíru (nebo netkané textilie, tkané textilie), která je zpracována smícháním, ražením a tisk. dělat. Tento typ tapety má vynikající výtisky, dobrou reliéfní texturu, dobrou odolnost proti vodě a vlhkosti, odolný a snadno udržovatelný. Tento typ tapety je v současné době nejčastěji používanou a nejvšestrannější tapetou a lze ji použít ve všech domácích a obchodních nastaveních.

Pvc tapety povrch cítí hrbolatý, daleko od trojrozměrného smyslu je také velmi silný, přináší dobrý pocit do obývacího pokoje.

Obyčejná PVC dekorace povrchu tapety metoda je obvykle tištěná, reliéfní nebo tištěná a reliéfní kombinace, PVC tapety tapety povrch má elastický konkávní a konvexní vzor, má určitý efekt absorpce zvuku. Běžné tapety PV C a tapety PV C pěna jsou nejběžnějšími produkty na trhu. Funkční tapeta je vyrobena ze speciálního nepromokavého nebo ohnivzdorného materiálu a povrch je potažen fólií PV C, čímž se vytvoří tapeta PV C s odolností proti vodě nebo ohni.

Lanca Wallcovering Co., Ltd je jednou z nejlepších nových čínských luxusních vzorů tapety pro domácí výrobce a dodavatele, vítejte na velkoobchodě, nakupujte levně a importujte nové luxusní vzorové tapety pro domácnosti z naší profesionální továrny.
Dotaz