Tapeta na plochu Přírodní Raw Juta Grasscloth

Má náhodné shody. Je nepasterovaná tkaná s pravou trávou a má různé odstíny hnědé a světle hnědé s tmavě hnědými akcenty. Tapeta na plochu Přírodní Raw Juta Grasscloth.

Podrobnosti o produktu
Detaily produktu

Love Natural Unique, Love Lanca!


Detaily produktu:

· Vzor: Tapeta série Grasscloth

· Obsahuje přírodní materiál

· Nástěnná malba moderního stylu

· Velikost role: 0,914 * 5,5 M (± 5%)

· Vysoce kvalitní tapety na trávu

· Snadné použití

· Přírodní Juta Grasscloth Tapeta

Sisal wallpaper

CHG201s

Má náhodné shody. Je nepasterovaná tkaná s pravou trávou a má různé odstíny hnědé a světle hnědé s tmavě hnědými akcenty. Tapeta na plochu Přírodní Raw Juta Grasscloth.

Vaše prohlížení je jedním z hot-prodej Přírodní Raw Juta Grasscloth Tapeta. Pls, podívejte se na další návrhy na našich webových stránkách , najdete úžasné produkty v Lanca!


Proč se švy smršťují?

Na tuto otázku by mohlo být věnováno mnoho času a my bychom stále ještě nepokrývali všechno. Mohu vám říci, že mnohokrát se smršťování švů způsobuje nadměrným nanášením lepidla na tapety. Mnoho tvůrců papíru si myslí, že více je více, když si mají myslet, že méně je více. Další příčinou smrštění švu je nesprávná doba rezervace tapet. Bohužel je správná doba rezervace určena materiálem a typem lepidla, což je oblast odborných znalostí, která vyžaduje několik let zkušeností. Další běžnou příčinou smrštění švů je situace, kdy instalátor tapet převine švy příliš brzy. Tyto včasné valivé akční síly se oddělují od švů, protože pasta je stále viskózní a vytlačuje se z oblasti švu. Měli byste počkat alespoň 2 hodiny, než se pokusíte převrátit švy, mnohokrát více než 2 hodiny.


Dokážete pověsit nový papír na starý?

Před mnoha lety byla tapeta běžně zavěšena na staré tapetě. Ale v posledních desetiletích má většina tapet vinylovou vrstvu nebo deskový vinyl, který z nich dělá parotěsnou zábranu. Pokusy o pokrytí jednoho vinylového materiálu jiným vinylovým materiálem pravděpodobně povedou k tvorbě plísní mezi těmito dvěma vrstvami. Také mnoho novějších nástěnných krytin není zcela neprůhledných, takže základní vzor by se mohl prokázat. Jindy se objeví skryté tapety. Předsazení přes starý materiál je hazard. Všechny instrukce pro zakrytí zdi odstraňují veškerý starý papír.


Dotaz