Tapety na Plochu moderní tropické rostliny

Tajemné a okouzlující - pestrobarevné, jemně malované luční květy nás zvou k bližšímu pohledu. Tmavý základní tón v kombinaci s různými kontrastními barvami vytváří pocit pokušení a romantismu s tvrdou hranou. Tapety moderní tropické rostliny.

Podrobnosti o produktu


Detaily produktu

Love Natural Unique, Love Lanca!

Detaily produktu

● Vzor: Moderní série PVC Tapet

● Obsahuje stylové tapety na téma trend

● Krásná květinová tapeta

● Velikost role: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Vysoce kvalitní PVC tapety

● Snadné použití

● Moderní tropické rostliny Květina Tapeta

Tajemné a okouzlující - pestrobarevné, jemně malované luční květy nás zvou k bližšímu pohledu. Tmavý základní tón v kombinaci s různými kontrastními barvami vytváří pocit pokušení a romantismu s tvrdou hranou. Tapety moderní tropické rostliny.


Vaše prohlížení je jedním z moderních tropických rostlin Flower Tapeta, pls zkontrolovat více vzorů na našich webových stránkách, najít úžasné produkty v Lanca!

Proč používat tapetu?

Ať už se jedná o domácí kutily nebo nástroje, tapeta je široce používána, tak proč použít tapetu, jaký je důvod pro výběr tapety?

Nejprve zvyšte prostorové změny

Různé barvy a vzory tapety mohou díky přizpůsobení vytvářet bohaté efekty prostorové variace. Například vzor ve svislém pruhu může zvýšit výšku místnosti a malý pravidelný vzor může v obývacím pokoji přidat pořádek. Pokud nosíte pásovou tapetu (nebo tapetu), můžete efektivně rozdělit zeď a vytvořit tak různé prostorové efekty.

Za druhé, redukce šumu

Texturovaný povrch tapety může způsobit, že zvukové vlny produkují více odrazů, aby se snížil šum a zlepšila zvuková izolace. Zejména kvůli soukromí ložnice, použití tapety pro dekoraci, nemusíte se starat o zeď nebo spánek.

Zatřetí, prevence trhlin, anti-pull

Tapeta má dobrou funkci proti praskání. Někteří lidé říkali, že neexistuje latexová barva, která nepraská! Latexová barva na izolační desce, ať už je to dobrý hadřík nebo obvaz, netrvá dlouho po práci, odhalí se nějaké praskliny a Tapety dobře fungují, aby tuto chybu obešly. Dokud je dlažba na místě, malé trhliny se již nebudou objevovat. Tapeta má navíc dobrou odolnost proti tahání ai když jsou na zdi drobné praskliny, nebude to mít vliv na tapetu.

Začtvrté, snadno upgradovat

Tapety lze kdykoli aktualizovat a neustále měnit atmosféru obytného prostoru, často svěží. Pokud chcete změnit tapetu, kterou jste připojili, stačí ji namočit, přímo ji odtrhnout a poté vložit tapetu, která se vám líbí, a okamžitě učinit domácí prostředí novým. Měnící se peníze a čas, změna atmosféry obývacího pokoje, je nepochybně dobrým duchovním přizpůsobením a potěšením. Zahraniční vyspělé země se každý rok měnily, a to i na Vánoce a narozeniny, musely změnit tapetu ve svých domovech a obvykle to dělají samy. Tapeta DIY je také velkým potěšením.

Pátý. Pohodlná konstrukce a krátký cyklus

Použijte barvu nebo dekoraci barvy, zeď musí být postavena nejméně třikrát až pětkrát, jeden den v čase, tj. Jeden týden, a vnitřní větrání by mělo být před pobytem udržováno déle než 10 dní. K dekoraci tapet stačí na leštěnou zeď nanést vrstvu laku nebo podkladové fólie na tapety (bez zápachu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí). Sada 100 metrů čtverečních bytů bude zveřejněna profesionálním personálem tapetování. Tři lidé to dokážou za jeden den, aniž by to ovlivnilo váš normální život.

Šestý. Snadné čištění a údržba

Tapeta má dobrou odolnost proti opotřebení a odolnost proti skvrnám, takže údržba je také velmi jednoduchá. Jakmile se zjistí, že tapeta je rozmazaná, použijte k odstranění skvrny houbu, vodu nebo čisticí prostředek; můžete jej také otřít navlhčeným hadříkem a poté jej vysušit suchým hadříkem. Špína odolná vůči nečistotám a drhnutí u tapety s gumovou povrchovou vrstvou je nejvýraznější, což zajišťuje, že i když opakovaně otřete test, neovlivní to krásu rodinné zdi.Lanca Wallcovering Co., Ltd je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů tapet květinových tropických rostlin v Číně, vítejte na velkoobchodě, kupte levné a importujte tapetu moderních tropických rostlin květin z naší profesionální továrny.
Dotaz