Tapety moderní přírodní lesní list

Tato tapeta v několika odvážných barvách kombinuje květinovou a vodovou estetiku do jednoho nádherného vzoru. Zelené pozadí pozadí kontrastuje s přírodou v popředí, vytváří minimalistický vzhled, který je určitě přitahovat.

Podrobnosti o produktu

Detaily produktu

Love Natural Unique, Love Lanca!

Detaily produktu:

● Vzor: Moderní série PVC Tapet

● Obsahuje stylové tapety na téma trend

● Krásná přírodní tapeta

● Velikost role: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Vysoce kvalitní PVC tapety

● Snadné použití

● Moderní tapety přírodních lesních listů

Tato jednoduchá obyčejná tapeta obsahuje jemnou texturu v monotónních barvách pro zajímavou alternativu k malování. Použijte na strop nebo na chodbě jako doplňkový prvek. Tapety moderní přírodní lesní list

Vaše prohlížení je jednou z moderních přírodních lesních listových tapet, pls zkontrolujte další návrhy na našich webových stránkách, najdete úžasné produkty v Lanca!

Spojením odstraníte plísně na tapetách

Mnoho rodin má tapetu v ložnici a obývacím pokoji, což je nejen krásné, ale také odpovídá celkovému domácímu stylu. Ve srovnání s keramickými dlaždicemi však má tapeta špatnou odolnost proti vodě. Jakmile je místnost mokrá, může dojít k plísním. Materiál tapety však způsobuje, že je nevhodný pro praní vodou. Jak můžeme odstranit plísně?

Když se na zdi objevily plísňové skvrny, nejprve pomocí starého zubního kartáčku odstraňte skvrny plísní a poté jemně otřete měkkým hadříkem namočeným v alkoholu, abyste vyschli stěny a zabránili růstu plísní.

Za druhé, můžete použít bělicí prášek a vodu, smíchat jej do sprejové láhve v určitém poměru a sprejovat na plesnivou tapetu, abyste okamžitě vyřešili plesnivý problém na zdi. Stěnu otřete hadrem a poté omyjte vodou. Po zaschnutí stěny naneste nátěr odolný proti plísním, aby se po dlouhou dobu zabránilo vlhkosti. Kromě toho existuje na trhu vhodný vodotěsný opravný prostředek pro použití v domácnosti. Stačí jen nastříkat do mezery prosakující stěny zdi jako insekticid, který se velmi snadno ovládá.

V případě mírnějšího plísní postačí mytí stěn 80% alkoholem. Během čištění by měla být použita ventilace. Používejte ochranné rukavice, masky a brýle. Aby nedocházelo k opětovnému tvarování, je třeba dbát na úplné zaschnutí stěny, odstranění příčiny plísní a řádné zahřátí a větrání. Udržujte okna otevřená i za mokra. Kromě toho udržujte stěny co nejvíce suché. Ve vlhkém počasí můžete k odvádění vlhkosti ze zdi použít odvlhčovač vzduchu, klimatizaci a ventilátor. Jakmile je na stěně nebo doma vodní pára, je třeba ji okamžitě setřít suchým hadříkem.


Lanca Wallcovering Co., Ltd je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů tapet z přírodních listů z přírodních listů v Číně, vítejte na velkoobchodě, kupujte levné a importujte tapety z moderních listů z přírodních lesů z naší profesionální továrny.
Dotaz