Světle zlatý papír tkaní tapety s texturou tapety

Papírová vazba je ručně vyráběný kousek protkaných exotických řemesel a je ozdobnou sponkou 60. a 70. let. různé typy papírových vazebných materiálů existují v různých provedeních a funkcích. V případě přírodního a moderního tapetování vám papírová vazba dodá vašemu domu tolik požadované teplo a texturu. Má nejen estetickou krásu, ale také skutečnou funkčnost. Kromě přidávání textury absorbuje papírová vazba také hluk a pokrývá všechny nedokonalosti zdi. Ekologicky šetrné, obnovitelné a elegantní tapety na papírové vazby jsou vyrobeny z přírodních vláken a jsou obvykle 100% recyklovatelné. Lehký papír tkát tapety texturou tapety.

Podrobnosti o produktu

Detaily produktu

Love Natural Unique, Love Lanca!

Detaily produktu:

· Vzor: Papírová vazba tapety série

· Obsahuje přírodní materiál

· Stylová tkaná vzorovaná tapeta
· Velikost role: 0,914 * 5,5 M (± 3%)
· Vysoce kvalitní netkaná tapeta
· Snadné použití

· Světle zlaté papírové tapety s texturou tapety

纸 编 用 图

1 CHP-806S

Papírová vazba je ručně vyráběným kouskem propletených exotických řemesel a je ozdobnou základnou 60. a 70. let. různé typy papírových vazebných materiálů existují v různých provedeních a funkcích. V případě přírodního a moderního tapetování vám papírová vazba dodá vašemu domu tolik požadované teplo a texturu. Má nejen estetickou krásu, ale také skutečnou funkčnost. Kromě přidávání textury absorbuje papírová vazba také hluk a pokrývá všechny nedokonalosti zdi. Ekologicky šetrné, obnovitelné a elegantní tapety na papírové vazby jsou vyrobeny z přírodních vláken a jsou obvykle 100% recyklovatelné.

Vaše prohlížení je jedním z hot-prodej lehkého zlata papírové tapety tapety s texturou tapety. pls zkontrolovat více vzorů na našich webových stránkách, najít úžasné produkty v Lanca!


JEDINEČNÁ VLÁKNA + RUČNÍ LUXUS + TEXTURÁLNÍ DESIGN


Kolekce autentických povrchových materiálů trávníku vytvořených z udržitelně kultivovaných a rychle obnovitelných vláken, jako jsou abaka, sisal, ramie a juta. Každá textilie je ručně tkaná a ruce dokončeny před podporou a oříznutím. Řada designů zahrnuje jemné colorways a organické textury s nadčasovým působením, které se dobře spárují s jakýmkoli stylem interiérového designu, každý design představuje příležitost k zvýraznění a zvýšení obživy místnosti.


GRASSCLOTH


Naše tapety na trávu vytvořené ručně z různých trav, rostlin a rostlinných vláken nabízejí jedinečné interpretace inspirované tradičními vazbami.

PAPÍROVÁ ZPĚT

Rychle obnovitelná vlákna buničiny jsou obarvena a sušena na slunci, poté jsou pečlivě ručně tkány, než jsou podloženy papírem.


SPECIALITA


Zkoumání technik podle vynálezu s přírodními materiály, jako jsou korek, písky nebo rostlinná vlákna, vedlo k překvapivým objevům a vzácným interiérovým tvrzením.


Údržba


Grasscloth nelze čistit jako jiné "omyvatelné" nebo "drhnutelné" tapety.

Pokyny pro čištění některých výrobců naznačují, že „utírejte jemně“, ale protože povrchová úprava některých travních ubrusů může při nejmenším kontaktu s vodou otupit, je vždy dobré nejprve je vyzkoušet na zbytku nebo na nenápadném místě. Travní hadřík lze také lehce vysát, aby se odstranily povrchové nečistoty a prach. Jen buďte opatrní, abyste povrch neopotřebovali.


Dotaz