Průmyslové tapety s kovovými efekty

Kovová tapeta s průmyslovým efektem na zeď je skvělou volbou pro aktualizaci vzhledu každé místnosti v této sezoně. Tato poutavá tapeta je součástí kovové kolekce od společnosti Lanca a je určitě vítaným doplňkem každé místnosti. Tapeta se vyznačuje jednoduchým, ale elegantním texturovaným designem a oživuje se v módní metalické stříbrné barvě pro skvělý smysl pro styl.

Podrobnosti o produktu
Detaily produktu

Love Natural Unique, Love Lanca!


Detaily produktu

● Vzor: řada kovových tapet

● Obsahuje barevný efekt třpytky tapety

● Kovové vzorované tapety

● Velikost role: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Vysoce kvalitní netkaná tapeta

● Snadné použití

● Průmyslové tapety s kovovými efekty

金属 用图1000

LCJH039-901s

LJCH039-901xg

LCJH039-904LCJH039-903LCJH039-901LCJH039-902LCJH039-905

Kovová tapeta s průmyslovým efektem na zeď je skvělou volbou pro aktualizaci vzhledu každé místnosti v této sezoně. Tato poutavá tapeta je součástí kovové kolekce od společnosti Lanca a je určitě vítaným doplňkem každé místnosti. Tapeta se vyznačuje jednoduchým, ale elegantním designem a oživuje se v módní metalické stříbrné barvě pro skvělý smysl pro styl.

Vaše prohlížení je jedním z hot-prodej Průmyslové Wall Effect Metallic tapety , pls zkontrolovat více vzorů na našich webových stránkách, najít úžasné produkty v Lanca!

Reverzní alternativní délky

image

To znamená, že každý další pásek by měl být zavěšen opačným směrem. Většinou se jedná o prosté tapety na volné zápasy a jejich účelem je zabránit znatelným švům způsobeným stínováním.

Horizontální zavěšení

image

Tato tapeta musí být zavěšena vodorovně. Je to velmi neobvyklé

Lanca Wallcovering Co., Ltd je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů kovových tapet s kovovým efektem na zeď, vítejte na velkoobchodě, nakupujte levně a importujte průmyslové tapety s kovovým efektem na zeď z naší profesionální továrny.
Dotaz