Imitace trhliny moderní modrá barva skleněné korálky tapety

Tečky ze skleněných korálků se třpytí mezi malými oblouky, které jsou uspořádány v liniích, a rozšiřují své nezaměnitelné kouzlo do krémově bílé, světle hnědé a béžové barvy. Imitace trhliny moderní modrá barva skleněné korálky tapety.

Podrobnosti o produktu
Detaily produktu

Love Natural Unique, Love Lanca!

Detaily produktu

● Vzor: Další série tapet s texturou

● Vyznačuje se vysoce lesklým vzorem korálků

● Ideální pro vložení obývacího pokoje

● Velikost role: 0,914 * 5,5 M (± 5%)

● Vysoce kvalitní netkaná tapeta

● Snadné použití

● Imitace trhlin moderní tapety modré skleněné kuličky

小玻璃珠营销图 750

LCWX188-SL2601sLCWX188-SL2601

Tečky ze skleněných korálků se třpytí mezi malými oblouky, které jsou uspořádány v liniích, a rozšiřují své nezaměnitelné kouzlo do krémově bílé, světle hnědé a béžové barvy. Imitace trhliny moderní modrá barva skleněné korálky tapety.

Vaše prohlížení je jedním z hot-prodej Imitace trhliny moderní modrá barva skleněné korálky korálky wallpaper.pls zkontrolovat více vzorů na našich webových stránkách, najít úžasné produkty v Lanca!

Jak připravit zdi před tapetováním?

Aby bylo možné správně a efektivně lepit Tapetu, měli byste věnovat pozornost všem detailům přípravy. Zdá se, že lepení nevyžaduje žádné znalosti a obsluha je dostatečně snadná. Ve skutečnosti je to docela obtížný úkol, který vyžaduje trpělivost a řádné provedení.

Hlavním účelem přípravku je nutnost vytvoření hladkého a suchého povrchu. Ve většině případů můžete použít nějakou sadu na opravu stěn (sádrový tmel). Kromě toho je nutné prozkoumat všechny oblasti, na které chcete použít tapetu, a vyčistit všechny tukové, olejové skvrny nebo plísňové výrůstky, které se v budoucnu mohou objevit na zbrusu nové tapetě.

Příprava stěn v nových budovách

Jedním z nejčastějších případů je vkládání tapet do nových budov. Pokud chcete získat pěkný kreativní a jedinečný vzhled vašeho bytu nebo domu utrácením malého množství času, peněz a energie, měli byste si rozhodně koupit Tapetu od nás. Ale často si lidé myslí, že je jednodušší umístit tapetu do nové budovy, což není v každém případě správné ... Většina stěn může být zakřivená, se skvrnami a troskami nebo hrboly, které potřebují dobré zacházení. Chcete-li tento problém vyřešit, musíte:

  1. K vyplnění všech otvorů použijte soupravu na opravu zdi.

  2. K odstranění všech „vad“ ze zdi použijte brusný papír.

  3. Naneste základní nátěr na stěnu, aby byla zeď hladší a „utěsněna“ - aby v budoucnu neabsorbovala lepidlo, které vás po zaschnutí ochrání před „mezerami“ mezi pruhy Tapety a také to zajistí snadnější pro vás odstranit Tapetu v budoucnu, pokud budete používat primer.

Jak odstranit staré tapety?

Zbavit se staré tapety také není nejatraktivnější prací, ale pokud vložíte novou tapetu na starou, existuje možnost rychlého oddělení nebo otoku na některých místech. Na základě kvality předchozí použité tapety a techniky zavěšení by bylo snadné nebo obtížné je odstranit. Některé tapety se uvolní snadno. Pokud Tapeta nechce vypadnout, je lepší na ni nalít vodu a nechat ji namočit, a teprve poté pomocí špachtle je můžete zkusit odlepit. Pro větší účinek můžete smíchat vodu s octem nebo speciálními řešeními, abyste se zbavili staré tapety.

Zavěšení tapety přes malované zdi

Je pravda, že Tapetu nelze přilepit na hladké a malované povrchy. Mohlo by to být provedeno, ale Tapeta se snadno odlepí a můžete dostat velké „mezery“ mezi pruhy Tapety. Protože je však odstraňování barvy a broušení stěn velmi náročné na práci, stačí použít základní nátěr nebo hledat řešení, které chemicky odstraní lesklý nepromokavý povlak z barvy. Pokud je vaše barva matná a nemá na ní vodotěsný povrch, bude to mnohem lepší, protože budete možná potřebovat pouze základní nátěr.

    Nezapomeňte, že když lepíte Tapetu na prvním místě, musíte zdi řádně připravit a zkusit je co nejhladší.


    Lanca Wallcovering Co, Ltd je jedním z nejlepších čínských výrobců imitace trhlin moderní modré barvy skleněné korálky tapety a dodavatelé, vítejte na velkoobchodě, kupujte levné a importujte imitace trhlin moderní modré barvy skleněné korálky tapety z naší profesionální továrny.
    Dotaz