Hot prodej moderní peří tapety

Design for living je kreativní kolekce plná jemných aktů a světlých pastelů smíchaných s přírodními zelení. Ilustrace s důrazem na přírodní prvky a řemeslné výrobky jsou ručně kresleny s jemným malovaným vzhledem pro autentičnost. Krásné vzory jsou povinny dát každému obytnému a komerčnímu prostoru svěží a lehký nádech, který přinese pocit přírody a jeho prvků. Objevte krásně přírodní a umělecké tapety, které dodají vašemu prostředí jedinečný nádech. Prodej moderní peří tapety.

Podrobnosti o produktu


Detaily produktu

Love Natural Unique, Love Lanca!

Detaily produktu

● Vzor: Moderní série PVC Tapet

● Obsahuje stylové tapety na téma trend

● Krásná peří tapeta

● Velikost role: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Vysoce kvalitní PVC tapety

● Snadné použití

● Hot prodej moderní peří tapety

Navrženo pro bydlení je kreativní kolekce plná jemných aktů a světlých pastelů smíchaných s přírodními zelení. Ilustrace s důrazem na přírodní prvky a řemeslné výrobky jsou ručně kresleny s jemným malovaným vzhledem pro autentičnost. Krásné vzory jsou povinny dát každému obytnému a komerčnímu prostoru svěží a lehký nádech, který přinese pocit přírody a jeho prvků. Objevte krásně přírodní a umělecké tapety, které dodají vašemu prostředí jedinečný nádech. Horký prodej moderní peří tapety.

Vaše prohlížení je jednou z moderních peří tapet Hot sale, pls zkontrolujte více vzorů na našem webu, najdete úžasné produkty v Lanca!


Nejprve analýza „zabarvení“ tapety po zlatém a stříbrném tisku

V současné době existuje na trhu mnoho aplikací pro výrobky pro kovový barevný tisk. Během stavby došlo k barevnému vyblednutí a vyblednutí. Podle předběžné analýzy se má za to, že kovový barevný nosič reaguje s alkalickou složkou ve zdi. Proto by to mělo být zvláštní během výstavby (zejména možnost zadržování vápna ve zdi starého domu). Větší) tloušťka základního filmu a jeho stupeň suchosti, to znamená, že základní film musí být použit k oddělení tapety od stěny. I zde musí být dostatečná tloušťka základní fólie. V některých případech by měly být použity dva až tři základní filmy. A zcela suché. Konstrukci lze provést až po dostatečném zaschnutí základního filmu. Zde by mělo být také zdůrazněno, že klížení musí být rovnoměrné, aby se zajistilo, že celý proces se suší a tuhne současně s konstrukcí, takže základní vrstva je poškozena přebytečnou vodou v lepidle a voda je obsažena ve zdi. Silné chemické složky se vyrábějí k vyvolání výše uvedeného jevu. Voda je tedy prostředím, které produkuje výše uvedené chemické reakce.

K těmto výrobkům jsou přidány zvláštní pokyny pro stavebnictví a doufá se také, že relevantní obchodní pracovníci budou těmto problémům věnovat zvláštní pozornost při vedení prodeje a výstavbě, aby dosáhli přístupu orientovaného na prevenci.

Za druhé, jak se vyhnout plísním na tapety

Plesnivý jev tapety je jev akumulace plísní způsobený škrobovým lepidlem, které je po výstavbě ve vlhkém stavu po dlouhou dobu a nelze jej včas sušit. Hlavním důvodem je to, že samotná zeď není suchá nebo že místní část je po dlouhou dobu ve vlhkém stavu. Například spodní část stěny koupelny (nekvalifikovaná vodotěsná úprava), vnitřní zeď napojená na kanalizaci budovy (průsak vody na rozhraní kanalizace), dešťovou vodu pod okenním parapetem a roh dům Níže uvedená oblast není dobře větraná.

Neprovedení vodotěsného ošetření, které má za následek vlhkost stěny domu, je neodmyslitelnou podmínkou plísní, tj. Hlavní příčinou. Při skutečném zkoumání, protože škrobové lepidlo je během výstavby příliš silné, není dům dobře větraný, takže vlhkost v lepidle nelze správně zahrát a je snadné vyvolat fenomén místní plísně. Tento jev se často vyskytuje poblíž spodního konce zdi ve vzdálenosti 50 cm od země. Důvodem je to, že když pracovníci používají škrabku k posunutí pryže během výstavby, lepidlo je často vedeno do nejnižšího bodu stěny, aniž by bylo vypouštěno ven, takže přebytečné lepidlo nemůže být vyloučeno z vody, sušeno a na spodním konci zdi ztuhly po dlouhou dobu. To vytváří podmínky pro agregaci plísní a vede k plísním.

Pokud je plíseň plísní, pokud není řádně ošetřena vodou a plísní, bude plísně během rekonstrukce stále plísní. Jakmile je struktura stěny tvarována, struktura vodního systému je také pevná. Pouze když je provedeno vodotěsné ošetření, může být problém vlhkosti stěny zcela vyřešen a forma může být odstraněna.

Lanca Wallcovering Co., Ltd je jedním z nejlepších výrobců horkých tapet v Číně za horka a prodej, vítejte na velkoobchodě, nakupujte levně a importujte horký prodej moderních peří tapet z naší profesionální továrny.

Dotaz