Ručně vyráběné tapety z přírodního papíru tkaní

Tapety na trávu a tapety jako bambus, třtina, rafie, papírové vazby, pytlovina, sisal a jutové tapety jsou vyrobeny z přírodních produktů šetrných k životnímu prostředí s výrazným vzhledem pro váš dům a kancelář. Jaký lepší zdroj pro vaše tapety potřebuje obrovské úspory než Cavalier Wall Liner? Představujeme největší a nejkrásnější kolekci na tomto světě! Ručně vyráběné tapety z přírodních vláken mají variace, barvy a textury. Skutečné role se budou mírně lišit od role k roli. Stačí procházet následující stránky a užít si nádherný zážitek. Ručně vyrobená tapeta z přírodního papíru.

Podrobnosti o produktu
Detaily produktu

Love Natural Unique, Love Lanca!


Detaily produktu

● Vzor: Série tapet s papírem

● Obsahuje přírodní materiál

Stylová tkaná vzorovaná tapeta

● Velikost role: 0,914 * 5,5 M (± 5%)

● Vysoce kvalitní tapety pro tkaní papíru

● Snadné použití

● Ručně vyráběná tapeta z přírodního papíru

纸编用图

CHP-656S

Tapety na trávu a tapety jako bambus, třtina, rafie, papírové vazby, pytlovina, sisal a jutové tapety jsou vyrobeny z přírodních produktů šetrných k životnímu prostředí s výrazným vzhledem pro váš dům a kancelář. Jaký lepší zdroj pro vaše tapety potřebuje obrovské úspory než Cavalier Wall Liner? Představujeme největší a nejkrásnější kolekci na tomto světě! Ručně vyráběné tapety z přírodních vláken mají variace, barvy a textury. Skutečné role se budou mírně lišit od role k roli. Stačí procházet následující stránky a užít si příjemný zážitek. Ručně vyráběné tapety z přírodního papíru.

Vaše prohlížení je jedním z hot-handcrafted přírodního papíru tkát tapety.pls zkontrolovat více vzorů na našich webových stránkách, najít úžasné produkty v Lanca!


Jak používat trávník v koupelnách.

Pokud v místnosti používáte papír, obraťte se na zdravý rozum. Za prvé, pro

koupelny s koupelnami, ujistěte se, že máte super výfukový systém. Jakákoli přetrvávající pára bude

usadit se na povrchu tapety a nakonec způsobí trénink nebo minimálně zkrácenou životnost.

Zadruhé, vyhýbejte se kontaktu s jakýmkoli vodovodním zařízením instalací trávníku nad obložením, jako v tomto

příklad. Stěna za tímto dřezem v práškové místnosti je namísto tapetování zrcadlována.

Vůně smysl. Dalším hlediskem je vnitřní zápach. Přírodní materiál je porézní a může absorbovat a zadržovat vůni. Parodi říká, že přijal zběsilý telefonát od klienta, jehož jídelní místnost s papírovou trávou stále voněla, jako když v noci chodí její manžel doutník. "Manypeopledonotrealizethatgrassclothonwallsis

jako mít látkové závěsy, které nelze vyslat a vyčistit, “říká.

Kromě tabáku se na tapetách trávy mohou dostat i silné pachy potravin, jako u smažených ryb. Než se vydáte cestou trávníku, pečlivě se zamyslete nad svým životním stylem.


Dotaz