Tapeta na tráva tkaný papír v hnědém designu

V produktu tohoto tapetování se používá nejvyšší kvalita zpracování; Nedokonalosti a malé změny barvy jsou vlastní přírodním materiálům. Grasscloth Paper Weave Wallpaper in Brown design

Podrobnosti o produktu
Detaily produktu

Love Natural Unique, Love Lanca!


Detaily produktu

● Vzor: Řada tapet s papírovými vazbami

● Obsahuje přírodní materiál

Stylová tkaná vzorovaná tapeta

● Velikost role: 0,914 * 5,5 M (± 5%)

● Vysoce kvalitní tapety pro tkaní papíru

● Snadné použití

● Tapeta na tkané papírové tkaní v hnědém provedení

纸编用图

CHP-705s

V produktu tohoto tapetování se používá nejvyšší kvalita zpracování; Nedokonalosti a malé změny barvy jsou vlastní přírodním materiálům. Grasscloth Paper Weave Wallpaper in Brown design.

Vaše procházení je jednou z hot-prodej Grasscloth Paper Weave Wallpaper v hnědém designu. . pls zkontrolovat více vzorů na našich webových stránkách, najít úžasné produkty v Lanca!


CO JE ROZDÍL MEZI VZORKEM A ŘEZENÍ?

Vzorek pochází z náhodného množství barviva a jeho účelem je určit, zda chcete tento konkrétní design. Řezání (nebo CFA) je za účelem sladění barev. Je mnohem menší než vzorek a pochází ze specifické dávky barviva, která je v současné době na skladě ve skladu výrobce.


MŮŽEM UCHOVÁVAT VZORKY?

Vzorky jsou zapůjčené a můžete si je nechat, dokud s nimi neskončíte. Jakmile však s nimi skončíte, je důležité je vrátit správnému výrobci. Vrácené vzorky se nevracejí.


CO JE VELIKOST VSTUPUJÍ VZORKY?

Všechny vzorky jsou určeny pro použití v interiéru a jsou velmi velkorysé. Velký vzor bude velkým obdélníkem, který jej přesně vizualizujete. Pevné pole bude mít odpovídající velikost, aby bylo možné vzorek zobrazit.


PROČ JE NASTAVENO VZORKY?

Vzorový poplatek 5 $ je poplatek za zpracování a je nevratný, pokud neobdržíte vzorek. Všechny vzorky jsou objednávány online.


MŮŽEM SLEDOVAT SVÉ VZORKY?

Výrobci často zasílají vzorky prostřednictvím UPS nebo DHL, můžeme vám ukázat vaše sledovací číslo.Dotaz