Skleněné korálkové tapety na stěny

Skleněná korálková tapeta je skvělým způsobem, jak do této sezóny přidat domov eleganci. Tato nádherná tapeta je součástí špičkové tapety a je určitě vítaným doplňkem každé místnosti. Skleněná korálková tapeta nabízí texturu a jemný třpytivý efekt díky pozadí slídy. Nadčasové šedé barevné schéma snadno překoná období pro trvalý vzhled.Glass Beaded Wallpaper for Walls.

Podrobnosti o produktu

Detaily produktu

Love Natural Unique, Love Lanca!

Detaily produktu

● Vzor: Další série tapet s texturou

● Představuje vysoce lesklý vzor korálků

● Ideální pro vložení obývacího pokoje

● Velikost role: 0,914 * 5,5 M (± 5%)

● Vysoce kvalitní netkaná tapeta

● Snadné použití

● Skleněné korálky tapety na stěny

LCWX188 营销图LCWX198-LZ52101s

Skleněná korálková tapeta je skvělým způsobem, jak do této sezóny přidat domov eleganci. Tato nádherná tapeta je součástí špičkové tapety a je určitě vítaným doplňkem každé místnosti. Skleněná korálková tapeta nabízí texturu a jemný třpytivý efekt díky pozadí slídy. Nadčasové šedé barevné schéma snadno překoná období pro trvalý vzhled.Glass Beaded Wallpaper for Walls.

Vaše prohlížení je jedním z hot-prodej Glass Beaded tapety pro Walls.pls zkontrolovat více vzorů na našich webových stránkách, najít úžasné produkty v Lanca!

Tapety na trávu - co byste měli vědět o této nádherné přírodní tapetě

Jejich přirozená, čistá krása v kombinaci s nádhernou strukturou a mnoha pozitivními vlastnostmi, které prospívají klima v místnosti, činí z trávy tapety nadčasový, ale moderní módní designový prvek. Již v sedmdesátých a osmdesátých letech byly přírodní tapety vyrobené s asijskými druhy trávy neuvěřitelně populární, částečně kvůli začínajícímu zelenému hnutí a související touze po životním stylu v souladu s přírodou a ohleduplností k životnímu prostředí.

A výrobky, které jsou populární a kvalitní, mají tendenci zůstat na trhu. To jistě platí pro designové tapety s nádhernými travními povrchy, které jsou v průmyslu ošetření stěn známé jako „travní plátno“. Tato příručka obsahuje vše, co je třeba vědět o těchto přírodních tapetách, které přitahují smysly a vytvářejí atmosféru pohody. Kromě toho existuje spousta tipů a triků pro koncepty interiérového designu zahrnující tapety na trávu, spolu s informacemi o jejich uvedení a péči o ně.

Klasika všech dob získává své právoplatné místo v designu interiéru

Zpátky ke kořenům, prostému životu, přírodě, všem duchovním. Chcete-li říci NE pro nekontrolovatelný konzumerismus, ničení životního prostředí a plýtvání přírodními zdroji - to vše jsou platné koncepce pro 21. století. Byly však také nejdůležitějšími pilíři ekologického hnutí sedmdesátých let a významným aspektem životního stylu hippie. Není tedy divu, že obklady stěn během sedmdesátých a osmdesátých let často obsahovaly přírodní materiály? Žít s přírodou a v přírodě, pryč od zatuchlého vzduchu zděné existence - to byly důležité aspekty pro mladší generaci. Ale v 90. letech se mladí lidé více přikláněli k technologickým a futuristickým vizím. Tyto atraktivní tapety na trávu byly natřeny v křiklavých barvách. (Samozřejmě mohou být stále natřeny a někdy to může dokonce zlepšit jejich přirozené struktury). Bylo by však hroznou ostudou zbavit jedinečné tapety přírody jejich jedinečného charakteru.

S trochou štěstí lze podivné originální tapety ze 70. a 80. let stále najít na online aukčních platformách. Jsou samozřejmě použitelné pouze tehdy, pokud byly bezpečně zabaleny a uloženy na chladném, suchém a tmavém místě. Bohužel tapety, které jsou starší než 40 let, pravděpodobně nebudou poskytovat potřebné adhezivní vlastnosti nebo trvanlivost a současné nízké požadavky na znečišťující látky.

Dnešní udržitelné a šetrné k životnímu prostředí přírodní tapety jsou k dispozici v široké škále barev, přesto si zachovávají své přirozené vlastnosti. Některé z novějších modelů se také mohou pochlubit nádhernými vzory vytvořenými z přírodních prvků, které poskytují další strukturální zájem. Každá tapeta trávy je jedinečná a výroba obvykle zahrnuje ruční procesy.

Historie travních tapet: Čínské travní tapety

V historii tapet hraje důležitou roli výzdoba čínského hedvábí a trávy. Asijské nástěnné obklady z hedvábí nebo trávy patří mezi nejstarší tapety, které známe. Kolem 107 - 220 nl byly ošetření zdí již vyrobeny z komplikovaně vyšívaného hedvábí v Číně. Tapety trávy, které známe a milujeme dnes, pocházejí také ze staré Číny. Ve srovnání s drahými hedvábnými tapetami se vyráběly mnohem levněji a poskytovaly také fantastickou tepelnou izolaci. Netrvalo dlouho, než se staly velmi populární úpravou zdí v celé Asii, a brzy se dostali přes evropské obchodní cesty přes evropské pobřeží. Až do dneška se toho příliš nezměnilo, pokud jde o používání asijských trav nebo rostlinných vláken, jako je rafie, bambus, konopí nebo houba, v přírodních tapetách, a totéž platí pro tradiční výrobní proces.


Lanca Wallcovering Co., Ltd je jednou z nejlepších tapet čínských skleněných korálků pro výrobce zdí a dodavatelů, vítejte na velkoobchodě, kupujte levné a importujte skleněné korálkové tapety na stěny z naší profesionální továrny.

Dotaz