Glam Wind Sculpture 3D Tapeta

Když uvažujete o těchto rytmických vyvýšených svislých pramenech, můžete téměř slyšet vítr mezi stromy. Rozostřený třpyt se objeví ogee design proti stále tak mírně ombre poli. Glam Wind Sculpture 3D Tapeta.

Podrobnosti o produktu

Detaily produktu

Love Natural Unique, Love Lanca!

Detaily produktu

● Vzor: 3D tapety

● Obsahuje stylové tapety na téma trend

● Krásná moderní 3D tapeta

● Velikost role: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Vysoce kvalitní PVC tapety

● Snadné použití

● Glam Wind Sculpture 3D Tapeta

970201_970202_


Když uvažujete o těchto rytmických vyvýšených svislých pramenech, můžete téměř slyšet vítr mezi stromy. Rozostřený třpyt se objeví ogee design proti stále tak mírně ombre poli. Glam Wind Sculpture 3D Tapeta.

Vaše prohlížení je jedním z hot-prodej Glam Wind Sculpture 3D tapety. , pls zkontrolovat více vzorů na našich webových stránkách, najít úžasné produkty v Lanca!

Když na ni položíte tapetu, nezáleží na tom, jestli ji na ni nalepíte. Někdy to není ani když nalepíte ten druhý. Co se děje? Jak se tomu vyhnout?


1. Tapeta je nekvalifikovaná

Tapeta je nekvalifikovaná, rozteč květů není standardní a samozřejmě není správná. Proto před konstrukcí nejprve zkontrolujte kvalitu tapety. Tapetu lze umístit na stůl pro testování květin a tapeta je kvalifikována před konstrukcí.


2. nesprávné řezání papíru

Při řezání papíru se problém rozkvětu nebere v úvahu, nebo protože výpočet není správný, ačkoliv délka druhé tapety je stejná jako u první, květina se najde po krátké nebo krátké stěně. Řez. Tato situace se obvykle setkává s nováčky a lze ji pouze znovu upravit.


3. tapeta je natažená

Tapeta má určitou kontrakci a materiál je měkký. Pokud je přední panel použit na zdi a stírací lišta je příliš silná, tapeta se natáhne a objeví se další. Happening. Pokud konstrukce není těžká tapeta, použijte papírový kartáč a měkkost papírového kartáče tapetu neprodlouží.4. tapeta není vertikální

Pokud při obkladu není předchozí tapeta svislá, ale je připevněna, bude další, když bude svisle připevněna, mezera, což povede k žádnému květu.

5, úhel není přímý

V případě Baoyangjiao, pokud mužský roh není rovný poté, co je tapeta obalena přes mužský roh, hrana již není vertikální, takže další tapeta neodpovídá květu.
Lanca Wallcovering Co, Ltd je jedním z nejlepších čínských glam vítr sochařství 3d tapety výrobců a dodavatelů, vítejte na velkoobchod, koupit levné a import glam vítr sochařství 3d tapety z naší profesionální továrny.
Dotaz