Ukázka tapety na tkaní přírodního papíru

Tato textura kopíruje uvolněné kouzlo papírové vazby. Krémová barva s lesklým leskem odstraňuje hluboký reliéf a vytváří řadu barevných variací. Pizazz je nepasterovaná vinylová tapeta s tkaninou. Vzorek tapety z tkaného přírodního papíru.

Podrobnosti o produktu
Detaily produktu

Love Natural Unique, Love Lanca!

Detaily produktu

● Vzor: Řada tapet s papírovými vazbami

● Obsahuje přírodní materiál

Stylová tkaná vzorovaná tapeta

● Velikost role: 0,914 * 5,5 M (± 5%)

● Vysoce kvalitní tapety pro tkaní papíru

● Snadné použití

● Vzorek tapety na tkaní přírodního papíru

纸编用图

CHP-745s

CHP-752x

Tato textura kopíruje uvolněné kouzlo papírové vazby. Krémová barva s lesklým leskem odstraňuje hluboký reliéf a vytváří řadu barevných variací. Pizazz je nepasterovaná vinylová tapeta s tkaninou. Vzorek tapety z tkaného přírodního papíru

Vaše prohlížení je jedním z hot-prodej krém přírodního papíru tkát tapety sample.pls zkontrolovat více vzorů na našich webových stránkách, najít úžasné produkty v Lanca!


DOPRAVA A DODÁVÁNÍ

      Skladové položky dorazí do 3-10 pracovních dnů od přijetí objednávky přes FedEx Ground. 2. den (Rush) Doručení může být vybráno při pokladně, jak je k dispozici. Doobjednané položky budou k dispozici k odeslání v den uvedený výše.

Chceme, abyste byli s nákupem nadšeni. Pokud nejste zcela spokojeni, rádi vám nabídneme výměnu nebo vrácení ceny zboží do 30 dnů od přijetí produktu. Pokud máte dotazy týkající se návratů, kontaktujte nás.


Dotaz